22.09.2021

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin orman yangınları ile mücadelesinde destek olan ve yardım gönderen ülkelere teşekkür etti.

  • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Devlet Bilgi Koordinasyon Merkezi'nde orman yangınlarıyla ilgili yapılan toplantıya başkanlık yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, orman yangınlarına müdahalede gelinen son noktaya ilişkin bilgiler aldı.

  • İnşallah bu zorlu süreci en kısa sürede atlatacağız ifadelerini kullanarak, Türkiye'ye destek olan ülkelerin bayraklarının bulunduğu bir fotoğraf paylaştı.

03/08/21 16:43

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin orman yangınları ile mücadelesinde destek olan ve yardım gönderen ülkelere teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin orman yangınları ile mücadelesinde destek olan ve yardım gönderen ülkelere teşekkür etti.

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan, orman yangınları ile mücadelede Türkiye ile dayanışma içinde olan ülkelere teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınları ile mücadele eden Türkiye'ye destek olan, geçmiş olsun ve taziye dileklerini ileten, yardım gönderen ülkelerin bayraklarını paylaşarak teşekkür etti. Sosyal medya hesabından Türkçe ve İngilizce paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangınlarla ilgili son bilgileri aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilgi Koordinasyon Merkezi'nde yangınlarla ilgili son bilgileri aldı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Devlet Bilgi Koordinasyon Merkezi'nde orman yangınlarıyla ilgili yapılan toplantıya başkanlık yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, orman yangınlarına...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Devlet Bilgi Koordinasyon Merkezi’nde orman yangınlarıyla ilgili toplantıya başkanlık etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Devlet Bilgi Koordinasyon Merkezi'nde orman yangınlarıyla ilgili toplantıya başkanlık etti.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin