03.12.2021

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ortak basın toplantısı düzenleyen Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Füzuli Havalimanın açılışında beraber katılmamız, birliğimizi ve kardeşliğimizi gösteriyor dedi.

  • Erdoğan'a Azerbaycan ziyaretinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu eşlik ediyor.

  • Erdoğan'ı taşıyan uçak, Füzuli ilinde 8 ayda inşa edilen ve Karabağ'ın dünyaya açılan kapısı olan Füzuli Uluslararası Havalimanı'na iniş yaptı.

  • İlk Akıllı köy projesinin gerçekleştirildiği Zengilan'ın Ağalı köyüne geçecek olan Erdoğan, burada Aliyev tarafından resmi törenle karşılanacak.

26/10/21 19:25

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ortak basın toplantısı düzenleyen Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, “Füzuli Havalimanın açılışında beraber katılmamız, birliğimizi ve kardeşliğimizi gösteriyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ortak basın toplantısı düzenleyen Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Füzuli Havalimanın açılışında beraber katılmamız, birliğimizi ve kardeşliğimizi gösteriyor" dedi.

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev, Füzuli Uluslararası Havalimanı’nın açılışını yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın Ermenistan işgalinden kurtardığı topraklarda inşa ettiği ilk havalimanı olan Füzuli Uluslararası Havalimanı'na indi. Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile birlikte Füzuli Uluslararası Havalimanı'nın açılışını...

Istanbulhaber ·

Erdoğan ve Aliyev, Karabağ’da kara yollarının temel atma törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk ve Azerbaycanlı şirketlerin Karabağ'da çalışmalarını ortaklaşa yürüttüğü Ahmetbeyli-Füzuli-Şuşa ve Ahmetbeyli-Horadiz-Mincivan-Ağbend kara yollarının temel atma törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ermenistan işgalinden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin