21.09.2021

HABER ÖZETI

  • İhlas Haber Ajansına (İHA) konuşan anne Biçer, oğlunun teslim olması için mücadele verdiğini ve bu mücadelenin sonunda oğluna kavuşacağı için çok mutlu olduğunu anlattı.

  • Bu zafer sizindir, hepinize selamlarımı iletiyorum Telefonla anne Biçer ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu zafer sizindir.

  • Gerek Hacire Akar olsun, gerek sizler olun hepiniz orada dimdik durdunuz ve sizin o dik duruşunuz elhamdülillah yolları açtı ve yavrularınızın da bu noktada yüreğini hareketlendirdi.

  • Telefonla annesini arayan Mustafa, PKK'dan kaçtığını ve en kısa sürede kavuşacaklarını anlattı.

28/07/21 22:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oğlu teslim olan Ayşegül Biçer ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikna yoluyla terör örgütü PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan Mustafa Biçer'in annesi Ayşegül Biçer'i telefonla arayarak tebrik etti. Terör örgütü PKK'nın oğlunun HDP'liler aracılığıyla dağa kaçırıldığını iddia eden Hacire...

Istanbulhaber ·

Evlat nöbeti tutan Ayşegül Biçer’in oğlu, PKK’dan kaçarak teslim oldu

Diyarbakır'da çocukları terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan ailelerin evlat nöbeti sürerken, eyleme başlamadan 10 ay önce oğlu Mustafa 17 yaşındayken dağa kaçırılan anne Ayşegül Biçer, oğlunun teslim olduğu haberini alınca mutluluktan baygınlık geçirdi. İhlas Haber...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin