19.01.2022

HABER ÖZETI

  • Gazetecilerin ekonomi ile ilgili sorularına yanıt veren Erdoğan, Tayyip Erdoğan’ın böyle zikzakları yok.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan ziyareti ile ilgili yaptığı genel değerlendirmede şu ifadeleri kullandı: Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Berdimuhamedov’un davetine icabetle yaptığımız ziyareti verimli bir şekilde tamamladık.

  • Zirve marjında İran Cumhurbaşkanı Sayın İbrahim Reisi, Tacikistan Cumhurbaşkanı Sayın İmamali Rahman, Pakistan Cumhurbaşkanı Sayın Arif Alvi ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı kardeşim İlham Aliyev ile ikili görüşmeler gerçekleştirdik.

  • Erdoğan, son dönemde stokçuluğun yaygınlaştığı iddiasına da Yapılması kesinlikle yasaktır dedi ve stokçuluk yapanlara 'Ahlaksızlar, edepsizler' diyerek tepki gösterdi.

29/11/21 18:15

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir zaman faizin yükseltilmesini savunmadım, savunmayacağım

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kur üzerinde iktisadi temelleri bulunmayan hareketlerle yaşanan fiyat artışlarından kaynaklı sorunların yatırım, istihdam ve üretimle çözüleceğini bildirdi. Erdoğan, Türkmenistan ziyareti dönüşünde, uçakta gazetecilere...

Haber Zamani ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir zaman faizin yükseltilmesini savunmadım, savunmayacağım

Haber Zamani

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı açıklamalar: Faiz, enflasyon ve asgari ücret mesajı

Gazetecilerin ekonomi ile ilgili sorularına yanıt veren Erdoğan, "Tayyip Erdoğan’ın böyle zikzakları yok. Ben hiçbir zaman faizin yükseltilmesini savunmadım, savunmuyorum ve savunmayacağım. Farklı düşünenler de çıksa Tayyip Erdoğan aynı noktadadır. Asla bu konudan taviz...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin