03.12.2021

HABER ÖZETI

  • Kadınların kalkınmadaki rolüne vurgu yapan Emine Erdoğan, Kalkınmada kadınların rolü son yıllarda daha iyi anlaşılmıştır.

  • Tek tarafın değil, iki tarafında eşit kazandığı bir yaklaşımla ilerliyor olmamız, ülkemizin insani dış politikasının eseridir.

  • 'Afrika ile ekonomik ilişkilerimizde önemli bir yol kat ettik' Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: Afrika ile ekonomik ilişkilerimizde önemli bir yol kat ettik.

  • Kadınların güçlendirilmesi ekonominin yanında, gelecek nesillerin yetiştirilmesinde ve nüfusun niteliğinin artırılmasında önemli rol oynuyor.

22/10/21 17:43

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hedefimiz Afrika ülkeleriyle ticaretimizi 75 milyar dolara taşımak

İSTANBUL (AA) - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Türkiye-Afrika 3. Ekonomi ve İş Forumu'ndaki konuşmasında, forumun üçüncüsünün yapılması vesilesiyle katılımcıları misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Koronavirüs...

Haber Zamani ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hedefimiz Afrika ülkeleriyle ticaretimizi 75 milyar dolara taşımak

Haber Zamani

Emine Erdoğan: ’’Afrika ile ekonomik ilişkilerimizde önemli bir yol kat ettik’’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Afrika ile ekonomik ilişkilerimizde önemli bir yol kat ettik. Tek tarafın değil, iki tarafında eşit kazandığı bir yaklaşımla ilerliyor olmamız, ülkemizin insani dış politikasının eseridir. Temeli insan sevgisine dayalı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin