16.05.2021

HABER ÖZETI

  • Erdoğan, Merhum Özal gibi vatanperver devlet adamlarından devraldığımız hizmet sancağını çok daha yukarılara taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.ifadelerini kullandı.

  • Türkiye'nin en uzun köprüleri arasında yer alan Hasankeyf-2'nin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

  • Köprünün toplam yatırım tutarının 439 milyon lirayı bulduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu köprü su altında kalan Batman-Midyat yolunun Hasankeyf'le olan irtibatını sağlayacaktır.

  • Biz de bu anlayışla ülkemizin dört bir yanına eserlerimizle yatırımlarımızla hizmetlerimizle mührümüzü vuruyoruz.dedi.

17/04/21 17:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışını gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında, "Ülkemizin batısında ne varsa doğusunda da o olsun diye koşturuyoruz. Bu hizmetleri terör örgütlerine, destekçilerine ve takoz muhalefetiyle önümüzü tıkamaya çalışan kifayetsizlere rağmen hayata geçiriyoruz"...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rahmetli Özal ülkemizin güçlenmesi ve kalkınması için gayret sarf etmiş, samimiyeti, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile milletimizin gönlünde taht kurmuş büyük bir siyasetçidir." dedi. Erdoğan, "Merhum Özal gibi vatanperver devlet adamlarından devraldığımız...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin