03.12.2021

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek temasıyla İstanbul'da düzenlenen Türk Konseyi Medya Forumuna video mesaj gönderdi.

  • Malumunuz, 2019 yılındaki Türk Konseyi Liderler Zirvesi'nde uluslararası medya forumu düzenlenmesine yönelik bir değerlendirme yapmıştık.

  • Müteakiben ülkemizin ev sahipliğinde bir Medya Forumu tertip edilmesi kararı alınmıştı.

  • Özellikle 44 gün süren Dağlık Karabağ Savaşı sırasında şahit olduğumuz ikiyüzlü tavır, meselenin ülkelerimiz açısından önemini ortaya koymuştur.

22/10/21 11:34

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Diğer stratejik meselelerde olduğu gibi medya ve iletişim konusunda da kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi Medya Forumunda yaptığı konuşmada, "Hiçbir denetimin veya otokontrolün olmadığı sosyal medya mecraları, bugün hem demokrasiyi, hem toplumsal barışı, hem de devletlerin milli güvenliğini tehdit eder konuma gelmiştir" ifadelerinde bulundu. Cumhurbaşkanı...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Diğer stratejik meselelerde olduğu gibi medya ve iletişim konusunda da kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Diğer stratejik meselelerde olduğu gibi medya ve iletişim konusunda da kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz."

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin