17.05.2021

HABER ÖZETI

  • Kanal İstanbul'un İstanbul'a bir manada kazanımları olacağına dikkat çeken Erdoğan, 42-43 kilometre uzunluğu olan bir kanal burası.

  • İSTANBUL SÖZLEŞMESİ AÇIKLAMASI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütüphane Buluşmaları kapsamında Millet Kütüphanesi'nde gençlerle bir araya geldi.

  • İnşallah Kanal İstanbul’u hayata geçirecek, ülkemizle birlikle tüm insanlığın kullanımına sunacağız'' denildi.

  • Kanal İstanbulumuzu, İstanbul'a kazandırdığımızda İstanbul çok çok büyük bir zenginliğe kavuşmuş olacak ve İstanbul Boğazı da çevrecilik açısından ciddi manada rahatlayacaktır.''dedi.

14/04/21 18:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi, onların sorularını cevapladı. Buluşmaya dair Twitter'dan videolu paylaşım yapan Erdoğan, ''Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde genç kardeşlerimle bir araya gelerek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Onlar sordu, ben...

Türkiye Gazetesi ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan "Kanal İstanbul" açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunun Montrö ile uzaktan yakından ilgisi yok. Montrö İstanbul Boğazı ile ilgili bir sözleşme idi. Dolayısıyla kendi bağımsızlığımızı, egemenliğimizi tamamen tesis ettiğimiz bir eser kazandırıyoruz. Montrö ile uzaktan yakından ilgisi olmayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin