20.05.2022

HABER ÖZETI

  • Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkanlar başlıklar şöyle: Aşıya adil erişim ve salgının yükünü omuzlama yükünü omuzlama konusunda yaşanan adaletsizlikler devam ediyor.

  • Toplantıda yaptığı konuşmada salgın sürecinin tüm dünyayı etkileyen bir süreç olduğuna dikkat çeken Erdoğan, Az önce yaptığınız toplantının verimli geçtiğine inanıyorum.

  • İnsanlığın 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana inşa edegeldiği binaların temelinin sağlam olmadığı gibi çok ciddi yapısal sorunlarla yüzleştiği bir süreç ortaya çıktı.

  • Nitekim salgına bağlı ortaya çıkan bu olumsuz iklimden Avrupa Birliği de etkilenmiştir.

13/01/22 16:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan AB’ye işbirliği ve diyalog çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye 2022 yılında da girişimci ve insani dış politikası ile daha adil bir dünya hedefi yönünde gayretlerini sürdürecektir. Bu anlayışla müzakere eden aday ülke olarak Avrupa Birliği ile işbirliğimizi ve diyaloğumuzu güçlendirmeye hazırız....

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrupa'yı 3 konuda eleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde Avrupa Birliği üyesi ülkelerin Ankara büyükelçileri ile yapılacak toplantıya katıldı. Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkanlar başlıklar şöyle: "Aşıya adil erişim ve salgının yükünü omuzlama yükünü omuzlama konusunda yaşanan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin