19.05.2022

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı ve Yönetim Kurulu üyelerini Vahdettin Köşkü'nde kabulünde yaptığı konuşmada, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu 4 önemli başlık sürekli olarak bizim gündemimizde: Yatırım, istihdam, ihracat, üretim.

  • Biz de son 20 yılda ülkemizin ve milletimizin istikbali adına yürüttüğümüz zorlu mücadelede MÜSİAD'ın desteğini daima yanımızda hissettik.

  • Hak ve özgürlüklerden ekonomideki rekorlara kadar tüm başarılarımızın arkasında hükümetimizin azmi yanında MÜSİAD gibi kuruluşlarımızın da emeği bulunuyor.

21/01/22 17:17

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyüme ve ihracattaki rekorlara ilave olarak istihdamımız salgın öncesine göre 2,7 milyon arttı

İSTANBUL (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı ve Yönetim Kurulu üyelerini Vahdettin Köşkü'nde kabulünde yaptığı konuşmada, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi. 1990'dan beri MÜSİAD bünyesinde, ülkesinde kalkınma hareketine destek...

Haber Zamani ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyüme ve ihracattaki rekorlara ilave olarak istihdamımız salgın öncesine göre 2,7 milyon arttı

Haber Zamani

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “4 önemli başlık sürekli bizim gündemimizde: Yatırım, istihdam, ihracat, üretim”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu 4 önemli başlık sürekli olarak bizim gündemimizde: Yatırım, istihdam, ihracat, üretim. Bunları dayadığımız yer, iki önemli altyapıdır, bu da istikrar ve güvendir" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı ve Yönetim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin