26.10.2021

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YTB ve TASC iş birliğiyle düzenlenen programda ABD'deki Türk vatandaşları ve Müslüman toplumun önde gelen temsilcileriyle bir araya geldi.

  • Konuşmasına, kendisini dinleyenleri selamlayarak başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Buradan sizlerin aracılığıyla kalpleri bizimle atan tüm mazlumlara ve mağdurlara selamlarımı gönderiyorum.

  • 84 milyon kardeşinizin selamlarını getirdim Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki yıllık zorunlu bir aranın ardından bu yıl tekrar bir araya geldiklerini belirterek, Kardeşlerimizin arasında olmaktan büyük bir bahtiyarlık duyuyorum.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kapsamda tüm vatandaşları tebrik ederek, Sizlerden yardım, ihsan ve dava faaliyetlerinizi artırarak sürdürmenizi bekliyorum ifadelerini kullandı.

20/09/21 13:53

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’deki Türk vatandaşları ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YTB ve TASC iş birliğiyle düzenlenen programda ABD'deki Türk vatandaşları ve Müslüman toplumun önde gelen temsilcileriyle bir araya geldi. BM 76. Genel Kurul için ABD'nin New York kentine gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Daha...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin