04.07.2022

HABER ÖZETI

  • Konu hakkında açıklama yapan Coca-Cola Küresel Yaratıcı Strateji ve İçerik Başkanı Pratik Thakar, Platform, şirketimizin Gerçek Mucize felsefesinin uzantısı olarak meydana geldi.

  • Platform sayesinde, milyonlarca müziksever, Ekin Beril'in A Kind Of Magic yorumunu ve kendisini tanıma fırsatı bulabilecek.

  • Platform ve The Conductor, şirketin geçen senenin sonunda lanse ettiği yeni global marka platformu olan Gerçek Mucize söyleminden yola çıkarak ortaya çıkarıldı.

  • Bunun bir örneği olarak da platformun lansmanını, ikonik Queen parçası A Kind of Magici yedi müzisyen ile birlikte yeniden derlediği The Conductor adlı global bir filmle gerçekleştirdi.

20/05/22 15:05

Coca-Cola, global müzik platformu Coke Studio’yu tanıttı

Dünyanın dört bir yanından yeni müzisyenleri bir araya getiren Coke Studio'nun global tanıtımı, Queen'in ikonik şarkılarından "A Kind Of Magic" parçasına saygı niteliği taşıyan özel bir film ile yapıldı. Coca-Cola, ilk olarak 2008'de Pakistan'da başlattığı müzik platformu...

Istanbulhaber ·

Coca Cola Global Müzik Platformu ‘Coke Studio’yu yeni filmiyle tanıttı

Dünyanın dört bir yanından yeni müzisyenleri bir araya getiren "Coke Studio"nun global lansmanı, Queen'in ikonik şarkılarından "A Kind Of Magic" parçasına saygı niteliği taşıyan özel bir film ile yapıldı. Tüm dünyadan sadece 7 müzisyenin yer alacağı lansman filminde, Türkiye'den...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin