27.10.2021

HABER ÖZETI

  • Erzincan İliç İlçe Kaymakamı Mehmet Bek tarafından şehit yakınları, gazi ve ailelerine yemek programı düzenlendi.

  • CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Gaziler Haftası kapsamında Ankara'daki Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıda şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

  • Şehit ailelerinin ve gazilerin birer emanet olduğunu vurgulayan Kaymakam Bek, yaptığı konuşmada Siz şehit aileleri ve gazilerimiz ile tanışmak, hasbihal etmek arzusu ile bir araya geldik.

  • Siyasi parti liderlerine gazilerin ve şehit ailelerinin sorunlarına ortak çözüm bulma konusunda çağrıda bulunan Kılıçdaroğlu, Yeri geliyor şehitlerimizi, gazilerimizi yere göğe sığdıramıyoruz.

22/09/21 13:07

CHP Lideri Kılıçdaroğlu şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit aileleri ve gazi yakınları ile bir araya geldi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Gaziler Haftası kapsamında Ankara'daki Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıda şehit aileleri ve gazilerle bir...

Istanbulhaber ·

Kaymakam Bek, şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine yemek programı düzenledi

Erzincan İliç İlçe Kaymakamı Mehmet Bek tarafından şehit yakınları, gazi ve ailelerine yemek programı düzenlendi. Programa Kaymakam Mehmet Bek'in yanı sıra, Belediye Başkanı Mustafa Gürbüz, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Uçar, İlçe Emniyet Amiri İsmail Gülmez, Sosyal Yardımlaşma...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin