25.01.2022

  • Konya'da cezaevinden kaçtıktan sonra yeniden suça karışan ve hakkında kesinleşmiş 35 yıl hapis cezası bulunan firari şahıs, başkasının kimliği ile kayıt yaptırdığı otel odasında polisin yaptığı operasyonla yakalandı.

  • Firari şahıs operasyonla yakalandı Polis tarafından hastane kayıtlarından M.U.'nun yanındaki kadının kimliğini belirlenirken, kadının merkez Selçuklu ilçesi Beyşehir Çevreyolu üzerinde bir otelde kaldığı belirlendi.

  • Yapılan çalışmalarda firari şüphelinin yakın arkadaşlarının 25 Kasım günü kent merkezindeki özel bir hastanede tedavi gördüğü belirlendi.

  • Otelde yapılan araştırmada kadının yanında M.İ.K. isimli birinin kaldığı ancak M.U.'nun sahte kimlik kullanacağı düşünülerek polis ekiplerince otele operasyon düzenlendi.

29/11/21 09:28

Cezaevinden firar etti, başkasının kimliği ile otelde yakalandı

Konya'da cezaevinden kaçtıktan sonra yeniden suça karışan ve hakkında kesinleşmiş 35 yıl hapis cezası bulunan firari şahıs, başkasının kimliği ile kayıt yaptırdığı otel odasında polisin yaptığı operasyonla yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin