06.05.2021

HABER ÖZETI

  • Cep telefonunun bir zararı daha ortaya çıktı İlk çıktığı zamanlarda hayatı kolaylaştırması ile bilinen cep telefonlarının artık faydasından çok zararları konuşulmaya başlandı.

  • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyup mezun olduktan sonra aynı hastanede yaptığı başarılı çalışmalarla adını duyuran Doç.

  • Uzmanlar, tuvalete cep telefonu ile girenlerin hemoroid olma riskinin daha yüksek olduğunu belirtti.

  • Eskiden belli kişilerde ve çocuklarda daha sık görülen telefon bağımlılığının bugün her yaş grubunda görülen bir hastalık olmaya başladığını belirten Genel Cerrah Doç.

13/04/21 12:19

Cep telefonunun bir zararı daha ortaya çıktı

İlk çıktığı zamanlarda hayatı kolaylaştırması ile bilinen cep telefonlarının artık faydasından çok zararları konuşulmaya başlandı. Kontrollü kullanılmadığı durumlarda dijital bağımlılıktan duruş bozukluğuna kadar, pek çok sıkıntıya sebep olan cep telefonlarının bir zararı...

Istanbulhaber ·

Cep telefonunun bir zararı daha ortaya çıktı

Φωτογραφία αρχείου

Cep telefonunun bir zararı daha ortaya çıktı

Cep telefonunun bir zararı daha ortaya çıktı İlk çıktığı zamanlarda hayatı kolaylaştırması ile bilinen cep telefonlarının artık faydasından çok zararları konuşulmaya başlandı. Kontrollü kullanılmadığı durumlarda dijital bağımlılıktan duruş bozukluğuna kadar, pek çok sıkıntıya...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin