05.07.2022

  • Belediye olarak yaklaşık altı ay gibi kısa bir sürede gerekli alt yapı imkânlarımızı geliştirerek ve personel eğitimlerimizi tamamlayarak e-Belediye Bilgi Sistemi'ne geçiş yapmış olduk.

  • Göreve geldiğimiz 2019 yılında kullanmaya başladığımız Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) üzerinden ise tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla yazışmalarımızı elektronik ortamda, elektronik imza ile yapabiliyoruz.

  • Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olarak kabul edilen e-Belediye Bilgi Sistemi sayesinde, hizmet sunma ve yönetimi e-Devlet kapısına taşınarak dijital ortamda yapılıyor.

  • Bu proje ile vatandaşlarımıza yerel yönetim anlayışına uygun olarak sunduğumuz hizmetlerin daha hızlı, güvenli ve kesintisiz verilmesini sağlamayı amaçladık.

23/05/22 16:51

Canik’ten 4,5 milyon TL’lik tasarruf

Dijital dönüşümde önemli yeniliklere imza atan Canik Belediyesi, "e-Belediye Bilgi Sistemi'ne geçiş yaparak 4,5 milyon TL'lik tasarruf elde etti. Dijital dönüşümde önemli yeniliklere imza atan Canik Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan "e-Belediye Bilgi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin