08.08.2022

  • Canik Belediyesi tarafından kadın ve çocukların eğitimine yönelik faaliyetlerde bulunan Hanım Konakları kursiyerleri, ürettikleri el emeği ürünlerini görücüye çıkardı.

  • Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Hanım Konaklarımızla ilçemizdeki hanımların vakitlerini daha iyi değerlendirerek onlara mesleki anlamda kendilerini geliştirebileceği sosyal ortamlar oluşturmanın gayreti içerisindeyiz.

  • Bu sergiler sosyalleşme, öğrenme ve üretme anlamında Hanım Konaklarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bizlere gösteriyor.

  • Düzenlenen kurslarla tüm Canikli kadınların ilgi alanlarına göre mesleki eğitimler alarak kendi üretimlerini yapabilecek seviyeye gelmelerini ve her bir hanım kardeşimizin meslek sahibi olmasını hedefliyoruz diye konuştu.

21/06/22 17:37

Canik’te kursiyerler hazırladığı el emeği ürünleri sergiliyor

Canik Belediyesi tarafından kadın ve çocukların eğitimine yönelik faaliyetlerde bulunan Hanım Konakları kursiyerleri, ürettikleri el emeği ürünlerini görücüye çıkardı. Hatice Hanım Konağı ve Rahime Birinci Konağı'nda düzenlenen sergilerin açılışına Canik Belediye Başkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin