27.01.2022

HABER ÖZETI

  • Yeşil-beyazlı kulüp, genç futbolcunun söylemlerinin birçoğunu yalanlayarak, belge paylaştı.

  • İsmail Çokçalış ile yaptığımız görüşmelerde kendisinin geçmiş dönem alacakları ödenmiş olup, ciddi bir sakatlığı olmasına rağmen sözleşmesi iyileştirilip, uzatılmıştır.

  • Kendisinin bahsetmiş olduğu Benden feragat içeren bir protokol istediler konusu ise ekte paylaştığımız dekontların ardından Protokol yani bu ödemeleri aldığına dair bir imzalı kağıttır.

  • Futbolcunun menajeri, kulüp çalışanları, yöneticiler ve Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bulunan güvenlik kameraları da buna şahittir.

03/12/21 20:12

Bursaspor Kulübü’nden İsmail Çokçalış açıklaması

Bursaspor Kulübü, İsmail Çokçalış'ın açıklamalarının ardından jet hızında cevap metni hazırladı. Yeşil-beyazlı kulüp, genç futbolcunun söylemlerinin birçoğunu yalanlayarak, belge paylaştı. Bursaspor Kulübü'nden yapılan açıklama şu şekilde: "Sözleşmesini tek taraflı fesih...

Istanbulhaber ·

İsmail Çokçalış: “Özlüce Tesisleri’nde hürriyetimden alıkonulduğumu açıklamak isterim”

Bursaspor'la olan sözleşmesi fesheden İsmail Çokçalış, yaşadıkları ile ilgili sosyal medya hesabından oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Genç futbolcu, "Özlüce Tesisleri'nde hürriyetimden alıkonulduğumu açıklamak isterim" derken, kulüp yöneticileri ve çalışanları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin