15.08.2022

HABER ÖZETI

  • Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Kent Meydanı - Terminal arasındaki 9 bin 445 metrelik 11 hattan oluşan T2 tramvay hattı hizmete açıldı.

  • Ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle ileri bir tarihe ertelenmesinin daha uygun olacağını belirtmişler.

  • Sadece T2 tramvay hattı hizmete alınacak Gürkan konuşmasına şu şekilde devam etti: Bugün Cumhurbaşkanımızla birlikte Bursa'da 3 tane programımız vardı.

  • İnşallah biz en yakın zamanda Cumhurbaşkanımızı tekrardan Bursa'da ağırlamak için hazırlıklarımıza devam edeceğiz dedi.

02/07/22 17:11

Bursa’da T2 tramvay hattı Binali Yıldırım’ın katılımıyla açıldı

Bursa'da Kent Meydanı-Terminal arasındaki 9,5 kilometrelik T2 tramvay hattı AK Parti Grup Başkanvekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla hizmete girdi. Yıldırım, yeni tramvay hattının bir hafta süreyle ücretsiz olacağının müjdesini verdi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa programı ileri bir tarihe ertelendi

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 Temmuz Cumartesi günü Bursa'da yapacağı açılış ve miting programlarının ileri bir tarihe ertelendiğini söyledi. Bursa'da özel ve kamu kurumlarının yatırım açılışları, T2 tramvay hattının hizmete...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin