21.01.2022

  • Bulgaristan'dan yasa dışı yollarla ülkeye getirdikleri uyuşturucuyu İstanbul'a götürmek isteyen 5 şahıs, toplam 63 kilogram skunk türü uyuşturucuyla yakalandı.

  • Uluslararası bir şekilde organize uyuşturucu madde kaçakçılığı yapan şahıslara yönelik eş zamanlı olarak Kırklareli, Edirne ve İstanbul'da çeşitli adreslerde de aramalar yapıldı.

  • Suç örgütü lideri olduğu anlaşılan aynı zamanda Bulgaristan vatandaşı olan E.K. (40) ile birlikte yakalanan toplam 5 şüphelinin Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı'ndaki ifade işlemleri devam ediyor.

  • Şüphelilerin Bulgaristan'daki diğer organize uyuşturucu şebekesi üyeleriyle haberleşebilmek için uydu telefonları, ayrıca sınıra yakın bölgelerde de telsiz kullandıkları tespit edildi.

28/11/21 13:31

Bulgaristan’dan İstanbul’a uyuşturucu sevkiyatına darbe: 63 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Bulgaristan'dan yasa dışı yollarla ülkeye getirdikleri uyuşturucuyu İstanbul'a götürmek isteyen 5 şahıs, toplam 63 kilogram skunk türü uyuşturucuyla yakalandı. Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürlüğü, Kırklareli Cumhuriyet...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin