22.10.2021

HABER ÖZETI

  • Van'da Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, düzenledikleri Yenilenebilir Enerji ve Belediye Ekipmanları İnşaat Fuarı'nın her anlamda başarılı geçtiğini ifade etti.

  • Küresel Fuar Acentesi ile BTSO üyeleri dünya pazarlarına açılmaya devam ediyor.

  • BTSO Meclis Başkanı Ali Uğur, tekstil sektöründe Bursa'nın sahip olduğu potansiyeli ve üretim kabiliyetini Premiere Vision fuarında bir kez daha gördüklerini söyledi.

  • Fuarın korona virüs pandemisi nedeniyle moralsiz olan sektöre büyük bir moral kazandırdığının altını çizen Güler, Fuarlarımız 5 bin 470 kişi tarafından ziyaret edildi.

22/09/21 11:33

BTSO üyeleri Paris Premiere Vision Fuarı’nda

Bursalı tekstil sektörü temsilcileri, Paris Premiere Vision fuarını ziyaret etti. Küresel Fuar Acentesi ile BTSO üyeleri dünya pazarlarına açılmaya devam ediyor. Proje kapsamında yaklaşık 25 firma temsilcisi, tekstil sektörünün dünyada marka fuarı olan Premiere Vision Fuarı'nı...

Istanbulhaber ·

Başkan Güler’den fuar değerlendirmesi

Van'da Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, düzenledikleri "Yenilenebilir Enerji ve Belediye Ekipmanları İnşaat Fuarı'nın her anlamda başarılı geçtiğini ifade etti. Ajans Asya Fuarcılık tarafından 16-19 Eylül tarihleri arasında düzenlenen "Yenilenebilir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin