25.10.2021

  • Akaryakıt dağıtım şirketi bp Türkiye'nin kapasite gelişim projesi Gelişim, Seninle aracılığıyla online eğitim verdiği üniversite öğrencilerinin geliştirdikleri proje fikirleri, jüri tarafından değerlendirildi.

  • Gelişim, Seninle'de öğrenci kulüpleri ve topluluklarına yönelik ikinci dönem eğitim Ekim ayında başlayacak ve Aralık ayında gençler yeniden sosyal projeler için başvurabilecek.

  • Onsekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Topluluğu: Sayısal tercihli liselerde okuyan öğrencilere SKA ve biyoteknolojinin getirdiği çözümlerin tanıtılması.

  • Mersin Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği(Mersin TÖB):Mersin Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarına yönelik sağlıklı yaşam farkındalığı ve çevre farkındalığı üzerine eğitimler gerçekleştirmek.

20/09/21 11:57

bp Türkiye’den üniversite öğrenci kulüpleri ve topluluklarına destek

Akaryakıt dağıtım şirketi bp Türkiye'nin kapasite gelişim projesi "Gelişim, Seninle" aracılığıyla online eğitim verdiği üniversite öğrencilerinin geliştirdikleri proje fikirleri, jüri tarafından değerlendirildi. Projenin ilk etabında 9 proje toplam 90 bin TL'lik ödül kazandı....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin