11.05.2021

  • Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), Ramazan ayında vatandaşların elektrik dağıtımından kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaşmaması için trafo, iletim hatları ve bağlantı noktalarına bakım çalışması yaptığını açıkladı.

  • 7/24 hazır olunacak YEDAŞ tarafından Ramazan ayında kaliteli ve kesintisiz enerji sağlama noktasında Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde 7/24 hizmet anlayışından taviz vermeden çalışmaların devam edeceği bildirildi.

  • Müşteri memnuniyetini benimseyen YEDAŞ'tan yapılan açıklamada, Şirketimize ait web sitesinde oluşturduğumuz öneri, talep, şikayet formlarıyla ve 05301060186 WhatsApp hattımız ile müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilmektedir denildi.

  • Genel Müdür Bora konuşmasının sonunda tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutlayarak, Sağlıklı ve huzurlu bir ay idrak edilmesini temenni ederim diye konuştu.

11/04/21 13:59

Bora: "Tüm tedbirlerimizi aldık"

YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, Ramazan ayının huzurlu bir şekilde geçirilmesi için adeta seferber olduklarını söyledi. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), Ramazan ayında vatandaşların elektrik dağıtımından kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaşmaması için trafo,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin