25.05.2022

HABER ÖZETI

  • AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ve Bahçelievler Belediye Başkanı Dr.

  • Bodrum Belediyesinin destekleriyle Bodrum Yarımada Karadenizliler Derneğinin organizasyonuyla İskele Meydanı'nda binlerce kişinin katılımıyla 6.

  • Dernek yönetimi tarafından 48 numaralı Trabzonspor forması hediye edilen Başkan Ahmet Aras, Ben bir Bodrumlu ve Fenerbahçeli olarak bu sene Trabzon şampiyon diyorum.

  • Sunuculuğunu Murat Kurt'un yaptığı ve soğuk havaya rağmen yoğun ilgi gören festivalde Karadeniz Bölgesi'ne özgü kıyafetler ve gıda ürünlerinin satıldığı stantlar açıldı.

23/01/22 17:59

Bodrum’da 2,5 ton hamsi dağıtıldı, metrelerce kuyruk oluştu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen Hamsi Festivali soğuk havaya rağmen yoğun ilgi gördü. Saatlerce horon oynanan festivalde 2,5 ton hamsi pişirilip dağıtıldı. Festivalin finalinde vatandaşlar bir saatten fazla ünlü sanatçı Selçuk Balcı'nın sahneye...

Istanbulhaber ·

Kar altında hamsi festivali

Bahçelievler'de kar altında düzenlenen hamsi festivalinde 3 ton balık ekmek ikram edildi. Bahçelievler Belediyesi, kar altında hamsi festivali düzenledi. Bu yıl ikincisi düzenlenen festivalde 3 ton balık pişirilip görevli personel tarafından vatandaşlara ikram edildi. AK...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin