29.01.2022

HABER ÖZETI

  • Aksaray'da pompalı tüfekle bir kişiyi vuran şahıs kaçarken polis ekiplerinin etrafını sarması üzerine önce tüfeği polise doğrulttu, sonra da boğazına dayayarak intihar girişiminde bulundu.

  • Saçmalarla vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Muhammet Tuğruy Ç.yere yığılırken, tüfek sesini duyan çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

  • Buluştuktan kısa süre sonra tartışan ve tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Mehmet O. yanında getirdiği pompalı tüfekle Muhammet Tuğrul Ç.'yeateş etti.

  • (23) ile Mehmet O. (32) konuşmak için bir araya geldi.

28/11/21 18:26

Bir kişiyi tüfekle vurdu, yakalanacağını anlayınca tüfeği önce polise sonra kendine doğrulttu

Aksaray'da pompalı tüfekle bir kişiyi vuran şahıs kaçarken polis ekiplerinin etrafını sarması üzerine önce tüfeği polise doğrulttu, sonra da boğazına dayayarak intihar girişiminde bulundu. Polis ekiplerinin çelik yelek giyerek uzun namlulu silahlarla geniş güvenlik önlemleri...

Istanbulhaber ·

Aksaray’da tartıştığı kişiyi pompalı tüfekle vuran şahıs, olay yerinden kaçarken polise yakalanacağını anlayınca tüfeği başına doğrulttu. Polis, uzun namlulu silahlarla geniş güvenlik önlemi alırken, yolları da trafiğe kapat

Aksaray'da tartıştığı kişiyi pompalı tüfekle vuran şahıs, olay yerinden kaçarken polise yakalanacağını anlayınca tüfeği başına doğrulttu. Polis, uzun namlulu silahlarla geniş güvenlik önlemi alırken, yolları da trafiğe kapattı. Şahsı ikna etme çalışmaları sürüyor.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin