24.01.2022

HABER ÖZETI

  • Nevşehir'de bir gecede 9 eve giren hırsızlar, jandarma ekiplerini alarma geçirdi.

  • Konu hakkında bilgi veren Hasanlar Köyü Muhtarı Dursun Ünal, Geçtiğimiz gece köyümüze gelen hırsızlar 9 vatandaşımızın evine girmişler.

  • Sanayide kaportacı olan ve evin başka bir yerinde bulunan 225 bin lirayı şans eseri hırsızın bulamadığını belirten Ramazan Akbulut, Gece saatlerinde ben 01.30 sıralarında balkona çıktım sonra uyudum.

  • Balkon kapısından içeri giren hırsız yatak odasında bulunan 16 bin 700 lira ile birlikte kol saati, künye, çeyrek altın ve cep telefonunu alıp kayıplara karıştı.

02/12/21 11:27

Bir gecede 9 eve girdiler

Nevşehir'de bir gecede 9 eve giren hırsızlar, jandarma ekiplerini alarma geçirdi. Edinilen bilgiye göre, Hacıbektaş ilçesine bağlı Hasanlar köyünde bir gecede 9 hırsızlık olayı meydana geldi. Girdikleri evi savaş alanına çeviren hırsızlar buldukları değerli eşyaları alarak...

Istanbulhaber ·

Hırsızlara uykuda yakalandı, sitem edip "Delikanlı gibi parayı getirsinler" dedi

Antalya'nın Serik ilçesinde gece uyurken evine giren hırsız ya da hırsızlar tarafından yaklaşık 20 bin TL değerinde para ve eşyası çalınan ev sahibi hırsıza önce sitem etti, sonra da "Delikanlı gibi parayı getir" dedi. Antalya'nın Serik ilçesinde bir apartmanın zemin katında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin