02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, İstanbul'a davet ettikleri Alexander Sörloth'un menajeri Morten Wivestad ile pazarlıklara başladı.

  • Transfer listesinde 1 numaraya koyduğu Sörloth konusunda Siyah-Beyazlılar, oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Alman ekibi RB Leipzig'le sıkı bir pazarlık içerisine girdi.

  • Wivestad'ın, yıllık ücret olarak Norveçli golcünün Leipzig'de kazandığı 3.5 milyon Euro'yu talep ettiği öğrenildi.

  • Sörloth'un şu anda kiralık olarak formasını giydiği İspanyol temsilcisi Real Sociedad, yıldız oyuncunun satış opsiyonunu kullanmayacağını belirtti.

13/05/22 12:23

Beşiktaş, Sörloth'ta pazarlığı sıklaştırdı

Önümüzdeki sezon Süper Lig'de şampiyonluktan başka bir şey düşünmeyen ve bu doğrultuda da transfer çalışmalarına şimdiden hız veren Beşiktaş, Alexander Sörloth'u kadrosuna katmak için büyük bir çaba harcıyor. Transfer listesinde 1 numaraya koyduğu Sörloth konusunda Siyah-Beyazlılar,...

Sporx ·

Sörloth'un maaş talebi Beşiktaş'ı zorluyor

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, İstanbul'a davet ettikleri Alexander Sörloth'un menajeri Morten Wivestad ile pazarlıklara başladı. Wivestad'ın, yıllık ücret olarak Norveçli golcünün Leipzig'de kazandığı 3.5 milyon Euro'yu talep ettiği öğrenildi. Siyahbeyazlılar...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin