16.06.2021

HABER ÖZETI

  • O kongrede Muhsin Yazıcıoğlu, Ülkücü Hareket'in istikametini şu sloganlarla açıklar: Kavgamız vurguncu düzenedir.

  • Yarım metrekarelik bir alana sahip olan tabutluklarda; Türk milliyetçilerine yapılan işkenceler, onların Türk vatanına bağlılıklarını ve sevdalarını asla azaltmamış, aksine kamçılamış, sağlamlaştırmış ve daha da derinleştirmiştir.

  • Aksine Türk Milliyetçiliği, Kurtuluş Savaşı'ndan bugüne, milletimizin var olma ve kendine sahip çıkma iradesi ile emperyalizme karşı en güçlü silahı olmuştur.

  • Muhatap kalınan çileler, çekilen eziyetler ve reva görülen zalimlikler milliyetçiliğin anlamına ve değerine zarar verememiş, belirlenen hedeflere ulaşma iddiasını zedeleyememiştir.

03/05/21 12:58

BBP Genel Başkanı Destici’den ’3 Mayıs Milliyetçiler Günü’ mesajı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk Milliyetçiliğinin, Türk siyasetinde yeniden belirleyici olmasının ilk adımı olan bu günün ardından, Türk Milliyetçiliği genişleyip daha büyük topluluklara ulaşırken, kendi içindeki tekamülünü de sürdürdü" dedi. BBP...

Istanbulhaber ·

3 Mayıs Milliyetçiler Günü

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Eskişehir Şube Başkanı Hasan Sezer, "Türk milliyetçiliğinin bir asrı aşan fikir serüveninde, sahip olduğu anlam ve neden olduğu gelişmeler bakımından hayati bir yeri bulunan 3 Mayıs 1944 ruhunu ve yıldönümünü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin