14.06.2021

HABER ÖZETI

  • Ağrı'da, Ramazan Bayramı öncesinde başlatılan ve hayırsever vatandaşların desteğiyle büyüyen Bayram Çocuklarla Güzel projesi ile ihtiyaç sahibi 258 çocuğa bayram kıyafeti dağıtıldı.

  • Bayraklı Belediyesi, düzenli olarak yapılan sosyal yardımlara bir yenisini daha ekleyerek Ramazan Bayramı dolayısıyla Bayraklılı çocuklara hediyeler dağıttı.

  • Proje kurucularından Yusuf Yıldırım, bayramda ihtiyaç sahibi çocukların mutlu olması için böyle bir proje başlattıklarını söyleyerek, Bu proje kapsamında, bayramlıkları ihtiyaç sahibi 258 çocukla buluşturduk.

  • Kıyafet ve ayakkabılardan oluşan paketleri kapı kapı gezerek çocuklara dağıtan gönüllüleri karşısında görünce bayram sevinci yaşayan çocuklar, sevinçlerini gizleyemedi.

12/05/21 18:59

‘Bayram Çocuklarla Güzel’ projesi ile yüzlerce çocuğun yüzü güldü

Ağrı'da "Bayram Çocuklarla Güzel" projesiyle 258 çocuğa bayramlık kıyafet temin edildi. Ağrı'da, Ramazan Bayramı öncesinde başlatılan ve hayırsever vatandaşların desteğiyle büyüyen "Bayram Çocuklarla Güzel" projesi ile ihtiyaç sahibi 258 çocuğa bayram kıyafeti dağıtıldı....

Istanbulhaber ·

Başkan Sandal’dan çocuklara bayram sürprizi

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, pandemi tedbirleri kapsamında evlerinde kalmak zorunda olan çocukları Ramazan Bayramı'nda da unutmadı. Mahallelerde ailelerin evlerini ziyaret eden ekipler aracılığıyla kız ve erkek çocuklara bayramlık kıyafetler armağan eden Başkan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin