16.08.2022

  • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi başkan yardımcıları ve Battalgazi Belediyesi meclis üyeleriyle birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni (MGC) ziyaret etti.

  • Haydar Karaduman yad edildi Malatya'da basına verdiği katkılardan dolayı MGC kurucusu merhum Haydar Karaduman'ı yad eden Başkan Güder, Gazetecilik eski bir meslek.

  • Battalgazi'nin önemli bir merkez, tarihi bir merkez olduğunu, özellikle Arslantepe ile birlikte daha iyi bir tanıtıma ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz ifadelerini kullandı.

  • Malatya, ziyaret edilen iller arasına girecek Arslantepe ile Malatya'nın diğer tarihi yerlerini bütünleştirmek istediklerini dile getiren Başkan Güder, Burada önceliğimiz orada bir karşılama merkezinin yapılması.

25/06/22 17:21

Battalgazi Belediye Başkanı Güder: “Arslantepe Malatya turizminin omurgası olacak”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi başkan yardımcıları ve Battalgazi Belediyesi meclis üyeleriyle birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni (MGC) ziyaret etti. Battalgazi ve Malatya turizmini diğer iller ile bütünleştirmek için gayret gösterdiklerini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin