28.06.2022

HABER ÖZETI

  • Alınan bilgilere göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gece saatlerinde yaptığı paylaşımda, İstanbul'da 1 ton 117 kilogram metamfetamin kristal ve sıvı ele geçirildiğini bildirdi.

  • Operasyona ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulunan Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla operasyonun 6 aylık bir çalışma olduğunu söyledi.

  • 5 ay süren takiple tespit edildi Uyuşturucu kaçakçılarına yönelik yürütülen operasyonların ayrıntılarını İstanbul Emniyeti paylaştı.

  • Yakalananlar arasında çete lideri R.K.'nın da olduğu 5 şüphelinin, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçu ile ilgili başlatılan tahkikatın devam ettiği aktarıldı.

25/05/22 14:18

Batman’da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 21 gözaltı

Batman'da emniyet ekipleri tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenlendi. 20 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 21 şüpheli gözaltına alınırken, çok sayıda da uyuşturucu madde ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, Batman kent merkezinde, çevre illerden...

Istanbulhaber ·

İstanbul’da dev uyuşturucu operasyonunun detayları ortaya çıktı

İstanbul'da düzenlenen operasyonlarda ele geçirilen 1 ton 317 kilo kristal ve sıvı metamfetamin ile uyuşturucu imalatında kullanılan 123 kilo 900 gram sıvı maddeden oluşan 1 ton 440 kilogram maddenin ele geçirildiği operasyonun detayları ortaya çıktı. Uyuşturucu çetesinin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin