22.05.2022

  • Özverili personele belgeleri takdim edildi Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin 2022'yi Kamu Personeli Eğitim Atılım Yılı ilan etmesinin ardından Bartın Üniversitesi de bu sürece katkılar sunmaya devam etmek istiyor.

  • Yoğun ilgi gören eğitimlerle Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından Eğitim Her Yerde sloganıyla hayata geçirdiği sistemden yararlanılarak niteliğin artırmasının yanında eğitim harcamalarının da daha etkin kullanılması sağlanıyor.

  • İnsan kaynağının mesleki gelişimine destek olmak amacıyla sürdürülen çalışmalar için düzenli olarak bilgilendirilmeler yapılıp, eğitim süreçlerinin değerlendirilmeleri yapılıyor.

  • Geride bırakılan yılda Altan 50, Gözübüyük 31, Karaoğlu ise 16 farklı eğitimi yerli ve milli bir yazılım olan Uzaktan Eğitim Kapısı üzerinden aldı.

25/01/22 17:11

Bartın Üniversitesinde eğitim şampiyonları ödüllendirildi

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hayata geçirilen "Uzaktan Eğitim Kapısı"na geçen ilk yükseköğretim kurumu olan Bartın Üniversitesinde özverili personel ödüllendirildi. Bartın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, kurum içerisinde sürdürülen hizmet içi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin