24.06.2021

HABER ÖZETI

  • Balıkesir Valiliği son günlerde Marmara Denizi'nde deniz salyasıyla ilgili ulusal ve yerel basında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

  • Çanakkale Boğazı'nda, son birkaç aydır sıklıkla görülmeye başlayan müsilaj (deniz salyaları) yüzünü göstermeye devam ediyor.

  • Doğal bir olay Müsilaj olayının doğal bir olay olduğunu beliren Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.

  • Uzmanlar, insan sağlığını doğrudan etkilemeyen ama dolaylı olarak etkileyen deniz salyasının yoğun olduğu bölgelerde denize girilmemesini öneriyor.

11/05/21 17:08

Balıkesir Valiliğinden müsilaj açıklaması

Balıkesir Valiliği son günlerde Marmara Denizi'nde deniz salyasıyla ilgili ulusal ve yerel basında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Valilikten yapılan açıklamada 10 Mayıs Pazartesi günü Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Bandırma, Erdek ve Marmara ilçelerinde...

Istanbulhaber ·

Uzmanlardan müsilaj olan bölgelerde denize girilmemesi uyarısı

Çanakkale Boğazı'nda, son birkaç aydır sıklıkla görülmeye başlayan müsilaj (deniz salyaları) yüzünü göstermeye devam ediyor. Uzmanlar, insan sağlığını doğrudan etkilemeyen ama dolaylı olarak etkileyen deniz salyasının yoğun olduğu bölgelerde denize girilmemesini öneriyor. Çanakkale...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin