28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kontrol Merkezi'nin keşif ekipleri, yollarda kar yığınının olduğu yerleri, özellikle buzlanmanın meydana geldiği yerleri belirleyerek Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Balıkesir Afet Koordinasyon Merkezi'ne (BAKOM) iletiyor.

  • Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz'ın talimatı doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirerek Balıkesir'de karı eziyet olmaktan çıkarıp, keyif haline getiriyoruz.diye konuştu.

  • İhtiyaç halinde bu miktarı artırma kapasitemiz mevcut diye konuştu.

  • Kavşak kolları içerisinde hızını kesen ve kavşak yaklaşımında duran araçların kayma yaptığını kontrollerini kaybettiğinin keşfi buradan yapılarak BAKOM'a bilgi veriliyor.

25/01/22 17:11

Balıkesir Büyükşehir ekipleri 7/24 kar mesaisinde

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, hafta sonundan bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle teyakkuza geçti. Afet Koordinasyon Merkezi'nin koordinesinde yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler, kar ve buzlanma riskine karşı sürücüler ve yayaların sıkıntı yaşamaması için 7/24...

Istanbulhaber ·

Konya Büyükşehir kar ve buzlanmaya karşı 31 ilçede görev başında

Konya Büyükşehir Belediyesi, yoğun kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için şehir merkezinde ve 31 ilçede sorumluluk alanlarında kar temizleme ve yol açma mesaisine aralıksız devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyesi, yoğun kar yağışıyla birlikte 31 ilçede sorumluluğundaki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin