25.10.2021

  • İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Torbalı Ticaret Odası'nın ortak projesi olan Mobilya Organize Sanayi Bölgesi için, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından onay geldi.

  • Motivasyon sağlayacak Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Ticaret Odası ve Ege Bölgesi Sanayi Odası işbirliğinin yeni bir kazanımını daha kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

  • Yatırımcılarımızın büyük çoğunluğu Karabağlar'da ve Kısıkköy Sanayi Sitesi'nde sıkışmış, üretim alanı, show-room alanı, depolama alanı ile lojistik sıkıntısı yaşıyordu.

  • Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere süreci yakinen takip eden İzmir milletvekilimiz Sayın Atilla Kaya'ya destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

18/09/21 11:26

Bakanlıktan Torbalı’ya ’Mobilya OSB’ müjdesi

İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Torbalı Ticaret Odası'nın ortak projesi olan Mobilya Organize Sanayi Bölgesi için, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından onay geldi. İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, Ege Bölge Sanayi Odası Başkanı Ender...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin