27.06.2022

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın basket maçlarında kadronun oyuncularından olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Esenler'de gençlerin teklifine kayıtsız kalmadı.

  • AK Parti Esenler Gençlik Kolları İlçe Başkanı Samet Eren'in konuşmasıyla başlayan etkinlikte Bakan Varank, gençlerin sorularını yanıtladı.

  • İçerisinde bulunduğumuz 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde bir basketbol sahası var, bizimle bir maç yapar mısınız?teklifi üzerine parkeye çıktı.

  • Mutsuzluk aşılayanlar var Varank, etkinlikte yaptığı konuşmada, Ramazan'ın başından bu yana sosyal medya üzerinden yaptığı çağrılarla gençlerle bir araya gelip farklı iftar organizasyonlarında onlarla aynı sofrayı paylaştığını belirtti.

29/04/22 16:01

Bakan Varank, Esenler'de gençlerle bir araya geldi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde düzenlenen Esenler Gençlik Buluşmaları'nda gençlerle bir araya geldi.

Son haberler ·

Bakan Varank Esenler’de gençlerin sorularını yanıtladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın basket maçlarında kadronun oyuncularından olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Esenler'de gençlerin teklifine kayıtsız kalmadı. Basketbol sevgisiyle bilinen Bakan Varank, Esenler Gençlik Buluşmaları'na katıldı, ardından da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin