17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: Azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini öngörüyoruz.

  • Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda 2022 yılı Merkezi Yönetim Ek Bütçe Kanunu Teklifi'ne ilişkin bir sunum yaptı.

  • TALEPLER ÇOK OLUMLU OLDU 2021 yılında 39 helikopter bugün 55 helikopterimiz var.

  • Rusya'ya uygulanan yaptırımlar özellikle enerji ve gıda fiyatlarının yüksek seyretmesine neden olmaktadır.

23/06/22 13:34

Bakan Nebati: “Azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskıları düşecektir”

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 2022 yılı Mayıs ayında ihracatın yıllık 242,6 milyar dolar ile Cumhuriyet tarihinin en yüksek seviyesine ulaştığını belirterek, azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini söyledi. Hazine...

Istanbulhaber ·

Bakan Nebati: Enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini öngörüyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebat ekonomi gündemine ilişkin yaptığı açıklamada "Azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini öngörüyoruz" şeklinde konuştu. Nebati'nin açıklamaları şöyle: Ülkemizde üretim, ihracat ve yatırımlar,...

Istanbulhaber ·

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: “Azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini öngörüyoruz".

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: "Azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini öngörüyoruz".

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin