27.10.2021

HABER ÖZETI

  • Dün, Sağlık Bakanlığının birinci doz aşı haritasının yanı sıra ikinci dozun yer aldığı aşı haritasını paylaşmasının ardından birçok şehrin rengi maviden sarıya döndü.

  • Koca, şu ifadeleri kullandı: *18 yaş ve üstü nüfusumuzda en az iki doz aşı olanların oranı yüzde 50'yi geçti.

  • Tüm dünya Covid-19 pandemisinin biteceği günü dört gözle beklerken, pandeminin sona ermesinde tek çare aşı olmak.

21/09/21 15:14

Antalya ikinci doz aşıda Türkiye ortalamasının üzerinde

Dünyanın en gözde turizm merkezlerinden biri olan ve her yıl milyonlarca turistin akın ettiği Antalya, ikinci doz aşılanmada Türkiye ortalamasının üzerine çıkarak yüzde 69.7 oranıyla aşı haritasında sarı renkte yer aldı. Tüm dünya Covid-19 pandemisinin biteceği günü dört...

Istanbulhaber ·

Bakan Koca açıkladı: Yüzde 50’yi geçti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden yeni tip corona virüse (covid-19) karşı devam eden aşılama kampanyasıyla ilgili bilgi verdi. Koca, şu ifadeleri kullandı: *18 yaş ve üstü nüfusumuzda en az iki doz aşı olanların oranı yüzde 50'yi geçti. * İki doz...

Istanbulhaber ·

Bakan Koca: "18 yaş ve üstü nüfusumuzda en az iki doz aşı olanların oranı yüzde 50’yi geçti. İki doz ve tam doz aşı oranı arttıkça salgına karşı başarımız artacak."

Bakan Koca: "18 yaş ve üstü nüfusumuzda en az iki doz aşı olanların oranı yüzde 50'yi geçti. İki doz ve tam doz aşı oranı arttıkça salgına karşı başarımız artacak."

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin