21.09.2021

HABER ÖZETI

  • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Şuan aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87'si aşısı tamamlanmamış kişiler.

  • Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Bakan Koca, Hepinizin bildiği gibi son 2 hafta içinde vaka sayılarında çok hızlı bir yükseliş yaşadık.

  • Ama üzülerek izledik ki hastalık yokmuş, hiç olmamış gibi bir tavırla bayramı karşıladık.

  • Bunların ilki aşı programımız toplum bağışıklığı hedefine ulaşamadan yeni bir varyantın baskın hale gelmesi ve aşı ile bağışıklık programımızı sekteye uğratma riski.

28/07/21 20:37

Bakan Koca: “Şuan aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87’si aşısı tamamlanmamış kişiler”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Şuan aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87'si aşısı tamamlanmamış kişiler. Mevcut aktif vakalar içinde tam aşılı olup hastalığa yakalananların oranı yüzde 5'den az. Hastanede yatan hastalarımızın yüzde 95'i de aşısı tamamlanmamış kişiler" dedi. Sağlık...

Istanbulhaber ·

Bakan Koca: "Şuan aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87’si aşısı tamamlanmamış kişiler. Mevcut aktif vakalar içinde tam aşılı olup hastalığa yakalananların oranı yüzde 5’den az. Hastanede yatan hastalarımızın yüzde 95’i de a

Bakan Koca: "Şuan aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87'si aşısı tamamlanmamış kişiler. Mevcut aktif vakalar içinde tam aşılı olup hastalığa yakalananların oranı yüzde 5'den az. Hastanede yatan hastalarımızın yüzde 95'i de aşısı tamamlanmamış kişiler."

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin