16.08.2022

HABER ÖZETI

  • İlk olarak Mersin Valiliğini ziyaret eden Kasapoğlu, Vali Ali Hamza Pehlivan tarafından karşılandı.

  • Vali Pehlivan'a yeni görevinde başarılar dileyen Bakan Kasapoğlu, daha sonra Valilik binasına geçerek Şeref Defterini imzaladı.

  • Kasapoğlu, Mersin programı çerçevesinde öğle saatlerinde Mersin Üniversitesi içinde yer alan Genç Ofis'in açılışını gerçekleştirecek, ardından da Yurt Değerlendirme Toplantısı yapacak.

  • Mersinlileri kalben sevdiklerini vurgulayan Kasapoğlu, Birlikte millete, memlekete hizmet yolunda Rabbim hamdolsun beraber olmayı nasip etti.

28/06/22 13:53

Bakan Kasapoğlu: "Tüm dünyaya demokrasinin ve adaletin mesajını haykıracağız"

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, önlerinde bir seçim maratonu olduğunu belirterek, "2023'ü inanıyorum ki gençlerimizle, kadın kollarımızla, tüm teşkilatımızla Mersin başta olmak üzere sandıkları gümbür, gümbür patlatarak tüm dünyaya demokrasinin ve adaletin mesajını...

Istanbulhaber ·

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Mersin’de

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi program çerçevesinde Mersin'e geldi. Kasapoğlu'nun kentteki ilk durağı Mersin Valiliği oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Mersin kent merkezi ve Silifke ilçesinde katılacağı bir dizi program çerçevesinde Mersin'e...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin