05.08.2021

HABER ÖZETI

  • Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) Paletli Yüzme Dünya Şampiyonası'nda şampiyon olan Paletli Yüzme Genç Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

  • Kaan Kahraman, Beril Ülker, Zeynep Elbir ve Emir Yiğit'ten oluşan Genç Milli Takımımız başarısıyla bizleri gururlandırdı.

  • Bahçelievler Hasan Doğan Spor Kompleksi ve Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde antrenmanlarını Çetin Bingül hocamızla birlikte yapan ve dünya şampiyonu olan Emir Yiğit evladımızı ayrıca tebrik ediyorum dedi.

  • Hakan Bahadır, şu ifadelere yer verdi, Antrenör ve sporcuları yürekten kutluyorum.

16/06/21 14:48

İtalya’dan dünya şampiyonluğuyla döndüler

İtalya'da düzenlenen 17. CMAS Paletli Yüzme Dünya Şampiyonası'nda bayrak yarışında Paletli Yüzme Genç Milli Takımı dünya şampiyon oldu. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Bahçelievler'de 8 yıldır paletli yüzme sporu yapan Emir Yiğit'i kutladı. Türkiye Sualtı...

Istanbulhaber ·

Bakan Kasapoğlu’ndan milli yüzücülere tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) Paletli Yüzme Dünya Şampiyonası'nda şampiyon olan Paletli Yüzme Genç Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, İtalya'da düzenlenen 17....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin