20.06.2021

HABER ÖZETI

  • Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs günü evlerimizin pencerelerine, balkonlarımıza şanlı bayrağımızla çıkarak, hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı okuyacağız dedi.

  • Bakan Kasapoğlu başkanlığındaki heyet, Aslanlı Yol'dan yürüyerek Atatürk'ün mozolesine geldi.

  • İstiklal Marşı okunmasının ardından Bakan Kasapoğlu, Misak-ı Milli Kulesi'ne geçerek bulunan Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.

  • Kasapoğlu, 81 ilin tamamında hayata geçirilecek etkinliklerle bir asırlık milli şuuru ilk günkü gibi diri tuttuklarını belirtti.

11/05/21 14:22

Bakan Kasapoğlu: "19 Mayıs’ta evlerimizden İstiklal Marşımızı okuyacağız"

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "19 Mayıs günü evlerimizin pencerelerine, balkonlarımıza şanlı bayrağımızla çıkarak, hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı okuyacağız" dedi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik...

Istanbulhaber ·

Bakan Kasapoğlu, 19 Mayıs sebebiyle Anıtkabir’de düzenlenen törene katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı. Bakan Kasapoğlu başkanlığındaki heyet, Aslanlı Yol'dan yürüyerek Atatürk'ün mozolesine geldi. Kasapoğlu'nun,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin