15.05.2021

HABER ÖZETI

  • Bakanlıktan yapılan açıklamada, bu yıl 56.kez düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Bodrum-Kuşadası etabı ile sona erdiği belirtilerek, 56.

  • Organizasyonu yakından takip eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyaca ünlü sporcu Cavendish ile bir araya gelerek sporcuyu tebrik etti.denildi.

  • Görüşmede, Bakan Kasapoğlu'nun tebriği karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyük Britanyalı 35 yaşındaki sprinter, Türkiye'nin kendisine uğurlu geldiğini belirtti.

  • Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Cavendish'in kazandığı 4 etap için bir sosyal sorumluluk projesi hazırlayacaklarını ifade ederek, proje kapsamında gençlere bisiklet hediye edeceklerini söyledi.

19/04/21 16:33

Bakan Kasapoğlu ünlü bisikletçi Mark Cavendish ile bir araya geldi

Bakanlıktan yapılan açıklamada, bu yıl 56. kez düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Bodrum-Kuşadası etabı ile sona erdiği belirtilerek, "56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR-2021) sekizinci ve son günündeki 160,3 kilometrelik Bodrum-Kuşadası etabını...

Türkiye Gazetesi ·

Bakan Kasapoğlu, Mark Cavendish ile bir araya geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Bodrum-Kuşadası etabını birincilikle bitiren dünyaca ünlü sporcu Mark Cavendish ile bir araya geldi. Bu yıl 56. düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, Bodrum - Kuşadası etabı ile...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin