13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 2'nci defa selin meydana geldiği Kastamonu'da Aazdavay , Küre ve Pınarbaşı ilçelerinde incelemelerde bulundu.

  • Daha sonra Azdavay Belediyesi'ni ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu'na Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve Kaymakam Şeyma Nur Kaygusuz tarafından ilçenin simgesi olan yöresel kuşak hediye edildi.

  • Bakan Karaismailoğlu Şarköy'de yıkılan geçici köprüyü de inceledikten sonra bölgedeki çalışmalar hakkında detaylı bilgi almak üzere Kozcağız Belediyesine geçti.

29/06/22 19:53

Bakan Karaismailoğlu, sel ve taşkınların yaşandığı Bartın’da

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bartın'da selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bartın'da selden etkilenen alanlarda incelemelerde bulundu. Kastamonu'dan karayolu ile Bartın'ın Abdipaşa beldesine...

Istanbulhaber ·

Bakan Karaismailoğlu geçen sene selde yıkılan köprüyü inceledi

Bakan Karaismailoğlu geçen sene selde yıkılan köprüyü inceledi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, sel felaketinin meydana geldiği Kastamonu'da geçen sene selde yıkılan ve tamiratı sona eren köprüyü inceledi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin