15.05.2021

  • Daha sonra Bakan Karaismailoğlu beraberindeki heyetle birlikte yapımı devam eden Alanya Doğu Çevre Yolu'nun Mahmutlar şantiyesine gelerek proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  • Burada konuşma yapan Bakan Karaismailoğlu, Antalya ile ilçelerinin turizmde olduğu gibi tarımda, sanayide ve ticarette de lider olması için altyapı yatırımlarına devam ettiklerini söyledi.

  • Yatırımlarımız sadece batıyı kapsamıyor Kanal İstanbul projesiyle daha da iyi çalışmalar yapacaklarını söyleyen Karaismailoğlu, Stratejik projemiz Kanal İstanbul'la lojistik iddiamızı denizlerimizde de perçinleyeceğiz.

  • Hem üretim hem de tüketim bakımından en hızlı gelişen ve adeta dünyanın yeni ekonomik merkezi haline gelen Avrupa-Asya ve Afrika'nın kalbindeyiz.

09/04/21 13:44

Bakan Karaismailoğlu: "Kanal İstanbul’la lojistik iddiamızı denizlerimizde de perçinleyeceğiz"

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir dizi temaslar için gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Stratejik projemiz Kanal İstanbul'la lojistik iddiamızı denizlerimizde de perçinleyeceğiz" dedi. Bir dizi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin