16.05.2021

HABER ÖZETI

  • İlk olarak Konya Valiliğini ziyaret eden Bakan Fatih Dönmez, ardından Selçuklu Kongre Merkezi'nde düzenlenen Enerji Koordinasyon Toplantısı'na katıldı.

  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Konya'nın enerji kenti olma yolunda da hızla ilerlediğini belirterek, Özellikle yenilenebilir enerji alanındaki potansiyeli ciddi fırsatlar doğurmuş durumda.

  • Konya'nın Cumhurbaşkanına hep destek olduğunu kaydeden Bakan Dönmez, Hem fiili hem kavli dualarınızla da bunu gösterdiniz.

  • Gönülden gönüle konuşarak ne olursan ol yine gel diyen ve herkesi kucaklayan Konya'yı bu anlamda iyi değerlendirmek durumundayız.

03/04/21 02:48

Bakan Dönmez: “Elektrik ve doğal gazda yatırım hedefimiz 612 milyon lira”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Konya'da 2021 yılı içerisinde elektrik ve doğal gazda yatırım hedeflerinin 612 milyon lira olduğunu belirterek, şehirde 4 biyokütle, 2 hidroelektrik, 2 rüzgar ve 1 termik santrali olduğunu söyledi. Enerji ve Tabii Kaynaklar...

Istanbulhaber ·

Bakan Dönmez: "Konya’da 1000 megavatlık tesisin yapımına başladık"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Konya'nın enerji kenti olma yolunda da hızla ilerlediğini belirterek, "Özellikle yenilenebilir enerji alanındaki potansiyeli ciddi fırsatlar doğurmuş durumda. Nitekim Konya'ya bağlı Karapınar ilçesinde Türkiye'nin en büyüğü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin