06.12.2021

HABER ÖZETI

  • Bahçelievler Dumlupınar Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir özel bir hastanenin -1 katında bulunan emar odasında elektrik kablolarından kaynaklı olduğu iddia edilen yangın çıktı.

  • Yangın nedeniyle hastanede bulunan bazı sağlık çalışanları ve hastalar tahliye edilirken, dumandan etkilenenlere sağlık ekibi tarafından müdahale edildi.

  • Olay yerine gelen itfaiye ekipleri odadaki yangını kısa sürede söndürürken, polis ekibi hastane çevresinde güvenlik çemberi oluşturdu.

  • Organize şekilde dışarı çıktık Hastane çalışanlarından Alaattin Alçı, Dumanlar içerisinde olduğunu gördük neden çıktığını bilmiyoruz.

22/10/21 14:36

Bahçelievler’de hastanede yangın paniği

Bahçelievler'de özel bir hastanenin Mr odasında çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın nedeniyle hastanede bulunan bazı sağlık çalışanları ve hastalar tahliye edilirken, dumandan etkilenenlere sağlık ekibi tarafından müdahale edildi. Olay Bahçelievler Dumlupınar Caddesi...

Istanbulhaber ·

Bahçelievler’de hastanede yangın paniği

Bahçelievler'de özel bir hastanenin emar odasında çıkan yangın paniğe neden oldu. İtfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürülen yangında küçük çaplı maddi hasar meydana geldi. Bahçelievler Dumlupınar Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir özel bir hastanenin -1 katında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin