22.05.2022

HABER ÖZETI

  • Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesinin Düzce'nin en nezih ve temiz bölgesi olması gerektiğini belirterek, Bahçeşehir'de sosyal yaşamı daha iyi hale getireceklerini kaydetti.

  • Mahalleleri Uğur Böcekleri ile gezdi Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantının ardından muhtarların taleplerini yerinde görmek isteyen Belediye Başkanı Dr.

  • Muhtarlık İşleri Müdürü Numan Şirin'in organize ettiği toplantıda daha önce kaydedilen sorun ve talepler değerlendirilirken yeni istekler de ele alandı.

  • Ring sistemi yapılacak Ulaşım A.Ş.'nin de bölgede yaşayan vatandaşların ulaşım sorunlarını ele aldığını kaydeden Özlü, Ulaşım Master Planı ile birlikte sorunların tamamen ortadan kalkacağını söyledi.

12/01/22 20:40

Bahçeşehir bölgesine açık hava sineması yapılacak

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesinin Düzce'nin en nezih ve temiz bölgesi olması gerektiğini belirterek, Bahçeşehir'de sosyal yaşamı daha iyi hale getireceklerini kaydetti. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesinde daha önce güreş...

Istanbulhaber ·

Başkan Özlü, mahalleleri otobüsle gezdi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesindeki muhtarlarla bir araya gelerek muhtarların talep ve isteklerini dinledi. Toplantının ardından birim müdürleri ile birlikte Bahçeşehir hattında ring halindeki otobüslere binen Başkan Özü Mahalleleri tek tek gezerek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin