05.07.2022

HABER ÖZETI

  • Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Son bir aydır İstanbul'da 2019 biliyorsunuz en çok turist aldığımız yıldı.

  • Kültür ve sanatın turizmin vazgeçilmez parçası olduğunu söyleyen Bakan Ersoy, Kültür ve sanat, turizmin vazgeçilmez parçaları.

  • Eğer siz turizm ülkesi turizm şehri olmak istiyorsanız zaten birçok rakibiniz var demektir ve rakiplerinizden ayrıştığınız nokta sizin kültür sanatınız.

  • Devlet Resim ve Heykel Yarışması Sergisi ve Etnografya Müzesi'nin açılışını gerçekleştirerek incelemelerde bulundu.

28/05/22 01:27

Başkent Kültür Yolu Festivali başladı

İlk kez düzenlenen Başkent Kültür Yolu Festivali, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla Ankara Resim ve Heykel Müzesindeki özel açılış programıyla başladı.

Son haberler ·

Bakan Ersoy: “Mayıs itibariyle İstanbul yüzde 35’in üzerinde turist almaya başladı”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Son bir aydır İstanbul'da 2019 biliyorsunuz en çok turist aldığımız yıldı. Bu sene mayıs itibariyle 2019'un çok çok üzerinde, yüzde 30-35 üzerinde turist almaya başladı." dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ankara...

Istanbulhaber ·

Bakan Ersoy: “Ülkemizde tam anlamıyla bir kültür sanat seferberliği başlatmış durumdayız”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Başkent Kültür Yolu Festivali'nin açılışında yaptığı konuşmada, "Biz dünyayı, resimle, müzikle, sinemayla, romanla, sevgiyle ve şiirle güzelleştireceğiz. Bu nedenle Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak ülkemizde tam anlamıyla bir kültür...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin