24.05.2022

  • Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Hayvan Barındırma Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde iyileştirme çalışmaları yapacaklarını bildirdi.

  • Barınaktaki hayvanların yaşam şartlarını daha iyi hale getirmek için proje başlattıklarını ifade eden Topaloğlu, Hayvanların yaşam şartlarını iyileştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

  • Kendi yavruları gibi bakıyorlar Topaloğlu, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, barınağın çok eski olduğunu belirterek, barınakta bulunan hayvan sayısının da oldukça fazla olduğunu söyledi.

  • İyileştirme çalışmaları yapacağız Veteriner Hekim Uzun ise yeni yasa sonrası barınakta oluşabilecek sıkıntıları gidermek amaçlı yeni kafes sistemleri yapılması gerektiğini söyledi.

11/01/22 16:31

Başkan Topaloğlu: “Hayvanların yaşam şartlarını iyileştirmek için elimizden geleni yapıyoruz”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Hayvan Barındırma Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde iyileştirme çalışmaları yapacaklarını bildirdi. Başkan Topaloğlu, "Hayvanların yaşam şartlarını iyileştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir yerden başlayacağız"...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin